KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384263
nr 1538 4263
Hans Allan. Signerad, daterad 73, motiv i relief. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 69x89 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:21:44
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr